Opening regiokantoren Elburg, Aalsmeer en Waalwijk

Nieuws 27-10-2016 12:00

Anticimex heeft haar eerste drie regiokantoren geopend. Naast het hoofdkantoor in Houten, is Anticimex nu ook gevestigd in Aalsmeer, Elburg en Waalwijk. Op deze manier kunnen wij onze klanten in Midden, Noord-Oosten en Zuiden van Nederland nóg sneller van dienst zijn.

Contactgegevens Anticimex regiokantoor Elburg

Bezoekadres                             
A. Vogelstraat 5a                          
8081 HD Elburg                  
088 - 548 66 01

Postadres
Postbus 517
3992 AE Houten

Uw vaste contactpersonen in deze regio zijn
Bart Sinninghe - Customer Service
Bart.sinninghe@anticimex.nl
088 - 548 66 83

Arjan Schilperoord - Planning
Arjan.schilperoord@anticimex.nl
088 - 548 66 61

___________________________________________________________________________________________

Contactgegevens Anticimex regiokantoor Aalsmeer

Bezoekadres                             
Witteweg 20                           
1431 GZ Aalsmeer                  
088 - 548 66 02

Postadres
Postbus 517
3992 AE Houten

Uw vaste contactpersonen in deze regio zijn
Léda Jansen - Customer Service
Leda.jansen@anticimex.nl
088 - 548 66 63

Sander van Gils - Planning
Sander.van.gils@anticimex.nl
088 - 548 66 92

___________________________________________________________________________________________

Contactgegevens Anticimex regiokantoor Waalwijk

Bezoekadres                             
Elzenweg 33D                          
5144 MB Waalwijk               
088 - 548 66 03

Postadres
Postbus 517
3992 AE Houten

Uw vaste contactpersonen in deze regio zijn
Klaasje Lemmens - Customer Service
Klaasje.lemmens@anticimex.nl
088 - 548 66 76

Tonnie Schreijer - Planning
Tonnie.schreijer@anticimex.nl
088 - 548 66 91

Bijgewerkt op 27-10-2016 12:24

Wij gebruiken cookies voor een optimale gebruiksvriendelijkheid.